طنز یا واقعیت؟

شنبه 4 دی‌ماه سال 1389 ساعت 05:25 ب.ظ

 

  

 

سلام 

اصلا قصد نوشتن نداشتم ولی امروز یه مطلبی دیدم 

که دلم نیومد ننویسم 

این متن از نشریه داخلی یکی از ادارات بود 


بخونید: 

 

 

 

دانشگاه عاشورا 

مکتب عاشورا دانشگاهی است که همه را برون کنکور ورودی میپذیرد. 

برای ثبت نام در دانشگاه عاشورا هیچ نیازی به تشریفات متداول و دست و پاگیر نیست.همه افراد در کلیه سنین بدون توجه به مدرک تحصیلی جنس و نژاد زبان و طبقه اجتماعی می توانند در این دانشگاه ثبت نام نموده و مشغول تحصیل شوند.برای عضویت و ثبت نام در این دانشگاه تنها یک کار کوچک باید انجام دهید و آن این است :رمز یا زهرا (س)را به لوح دلتان وارد کرده رو به سوی کربلا نمایید و بگویید:السلام علیک یا اباعبدا... 

ثبت نام به همین سادگی انجام میگیرد حالا اگه مثل من شاگرد تنبلی نباشید بعد از ورود میتوانید از موضوعات مختلف درسی این دانشگاه به نحو مطلوب استفاده نمایید. 

در دانشگاه عاشورا رشته های مختلف درسی در سطوح عالی ارائه میشود.رشته هایی که در بهترین دانشگاه های دنیا نیز با این کیفیت ارائه نمیشود.بعضی از رشته های این دانشگاه عبارتند از:خداشناسی انسان شناسی حکمت و عرفان فلسفه و منطق اخلاق مدیریت تبلیغات پزشکی پرستاری و... 

رئیس این دانشگاه-حضرت حسین ابن علی(ع)-اساتید برجسته ای را در این دانشگاه دعوت به همکاری نموده است.پای درس هرکدوم که بنشینی از اوج لذت حضور مست و مسرور میشوی چراکه در این دانشگاه عشق ناب جز سرفصل همه دروس است.هیچ کلاسی بدون عشق برگزار نمیگردد.جالب تر از همه این که بانی دانشگاه خانم زهرا(س)به همه کلاسها سرکشی میکند که شاهد مشق شاگردان عشق باشد. 

اساتید دانشگاه عاشورا در کلیه رشته ها صاحب نظر هستند اما به جهت تقسیم کار هرکدام رشته خاصی را بیشتر از دیگر رشته ها تدریس میکنند. 

قمرمنیربنی هاشم حضرت ابوالفضل(ع)در رشته های اخلاق و جوانمردی معارف وشجاعت عالم عامل است.در عین حال سرتیم گروه پزشکی نیز میباشد.اگر همه پزشکان سراسر دنیا نتوانند بیماری را معالجه کنندبه مطب او می فرستند تا به نیم نگاهی بدون درد و خونریزی معالجه نماید. 

دیگر استاد بی نظیر این دانشگاه خانم زینب کبری(س)متخصص در رشته های مدیریت بحران مدیریت آموزشی تبلیغات و پرستاری است.او رئیس گروه پرستاری دانشگاه است و تبحر خاصی در پرستاری بچه های یتیم دارد.بقول خانم رقیه سه ساله او بهترین پرستار دنیاست. 

در ضمن این دانشگاه استاد خوب بسیار دارد.فقط باید اراده کنید تا از محضرشان مستفیذ شوید. 

دانشگاه عاشورا در سراسر دنیا شعبه دارد.برای شرکت در کلاسها لازم نیست مسیرهای طولانی را طی کنید کافی است سر کوچه تان یک چادر سیاه بپا کنید یا سر در منزلتان را با پرچم قمر بنی هاشم مزین نمایید.اساتید قبل از شما سر کلاس حاضر میشوند.برای استفاده بهتر از کلاسها تمام تعلقات دنیایی خود را خارج از کلاس رها کنید.فقط آوردن یک دل پاک بهمراه عشق آل نبی(ص)کافی است. 

نکته مهم و آخر اینکه هدف اصلی تاسیس این دانشگاه تعلیم وتربیت واصلاح امور مسلمین میباشد پس مراقب باشیم که نامحرمان ما راسرگرم وسیله نکنند.خوشا به حال کسانی که از دانشگاه آل کسا مدرک میگیرند.تمام مدارک دانشگاه عاشورا را خود بانوی دو عالم حضرت زهرا (س) امضا میکند. 

 

 

 

پی خبر دست اول نوشت:طبق آمار بدست اومده کیا حسابی جلو افتاده . الان دیگه لب مرزه 

یه جست بزنه رفته اونور 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo